TR | EN

Hakkımızda

Han Yaşam Merkezi
Han Yaşam Merkezi, şehrin en merkezi ve avantajlı konumu ile misafirlerinin ulaşımını kolaylaştıran Yenibosna’da konumlanmaktadır.
Atatürk Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Han, temiz ve konforlu hizmeti ile hem ekonomik hem de superior odaların da dahil olduğu 100'e yakın odayı bünyesinde bulundurmaktadır.
Yaşam merkezimizde; modern, güvenli, doğa dostu ve çağdaş bir ortamda, hayatın içinde eşsiz zaman geçirecek, profesyonel hizmetimiz ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Doğa dostu sistemi ile hizmet sunan Han’ın birinci önceliği çevreye duyarlı bir sistem içerisinde yer almaktır. Bu kapsamda su tüketimini belirli bir seviyede tutmak adına ciddi bir çaba gösterilmektedir.
Güneş enerjisini kullanarak ısınma ve su ısıtmak için gerekli sistemler mevsimlerin el verdiği şartlarda maksimum olarak kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Ayrıca atıklar için de bir düzenleme yapılmış ve geri dönüşüm için ayrı ayrı çöp kutuları Han Yaşam Merkezi’nin her alanında kullanılmaktadır.
Baştan sona bir çok olanağı bir araya getiren HAN, size sadece odaklanmanız gereken şeylere zaman ayıracağınız ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyor.


Sulut Infotech Maesalab Tech Indonesia Sulut Infotech Maesalab Tech Indonesia