TR | EN

İletişim

Adres Bilgileri

Havaalanına, İstanbul’un merkezi yerlerine rahat ulaşımınız için shuttle servislerini kullanabileceksiniz...

Metro İle

Belediye Otobüsleri ile

31 Yenibosna – Yenikapı Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. /  Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli /  Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli / Bakırköy Adliyesi / Nakliyeciler Sitesi / Cevizlibağ /  Topkapı / Şehremini / Fındıkzade / Haseki / Yenikapı.

31 E Yenibosna – Eminönü Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. /  Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli /  Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli / Bakırköy Adliyesi / Nakliyeciler Sitesi / Cevizlibağ /  Topkapı / Edirnekapı / Karagümrük / Fatih / Unkapanı / Perşembepazarı / Eminönü.

98 B Yenibosna – Bakırköy Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. /  Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli /  Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli /  Dikilitaş / Zuhurat Baba / Bakırköy.

Ayrıca E-5 Yenibona’dan (Kuleli) geçen tüm hatlar, hızlı tramvay (Eminönü-Esenler-Zeytinburnu- Havalimanı) ve metrobüs (Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu- Avcılar) hatları ile Yenibosna durağından aktarmalı olarak 31 , 31 E ve 98B hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Deniz Yoluyla

Han’ a en yakın iskele ise Bakırköy İskelesi’dir.

Anadolu yakasından gelecekler için birinci alternatif; IDO ile Bostancı ve Kadıköy’den direkt olarak, Pendik-Kartal- Maltepe’den Bostancı aktarmalı olarak Bakırköy iskelesine, iskeleden 10 dk yürüme mesafesindeki “Bakırköy Meydanı” ından kalkan 98B hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evleri’ne ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından gelecekler için ikinci alternatif; IDO ile Bostancı ve Kadıköy’den direkt olarak, Pendik-Kartal- Maltepe’den Bostancı aktarmalı olarak Yenikapı iskelesine, buradan da  31 hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evleri’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakası Avcılar’dan gelmek için de IDO ile Avcılar iskelesinden Bakırköy  iskelesine ulaşım mevcuttur. Han’a  gelmek için inilecek otobüs durakları “Değirmenbahçe” ve “Altınyıldız” duraklarıdır. Her iki durağın da Han’a olan mesafesi yaklaşık olarak aynıdır.

Dolmuş İle